Son güncellenme :21.03.2018 10:35
Serhat KilisYerel Haber Sitesi

Anasayfa > MANŞET > REKTÖR KARAÇOSKUN ÜLKÜ OCAĞINI ZİYARET ETTİ

21.03.2018 Çar, 10:35

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Kilis Aralık Üniversitesi Rektörü Mustafa Doğan Karacoşkun Ülkü Ocakları Kilis İl Başkanı İbrahim Halil Yılmaz’ı makamında ziyaret ederek Ülkü Ocakları Kilis İl Başkanlığından memnuniyetini dile getirdiler.
Karacoşkun ve Yılmaz, “Milliyetçi Ülkücü hareketin uç kalesi Kilis Ülkü Ocakları’nın bu coğrafyadaki öneminden bahsettiler.
Ülkü Ocakları Kilis İl Başkanı İbrahim Halil Yılmaz, “Ülkü Ocakları Genel başkanı Olcay KILAVUZ beyefendinin de bu hareketin lideri olma sıfatını sonuna kadar hak ettiğini ve şu anki siyasi konjektürü son derece titiz analiz ettiklerini ve bu durumdan duydukları memnuniyeti dile getirdiler. Rektörümüzün Hareketimizin lideri Türkmen beyimiz devletimizin teminatı Devlet Bahçeli beyefendi’nin devlet adamı kişiliğinin diğer tüm siyasi karakterlere örnek olması ve devletin temel direği olduğu hususundaki görüşleri de bizi fazlasıyla mutlu etmiştir. Biz de kendisiyle yapmış olduğumuz hasbihalde Ülkü Ocakları Kilis İl Başkanlığı olarak dönemimizin Akşemseddinleri, Ahmet Yesevileri Edebalilari olan kıymetli akademisyenlerimizle birlikte kılıcımızı kalem eyleyip Kilis’i bekleyen milliyetçi aydınlık geleceklere çıkarma mücadelesini vereceğimizi ilettik. Bu kutlu ve çileli yolda bizi yalnız bırakmayan ülkücü hareketin en önemli kalesi Kilis 7 Aralık Üniversitesi rektörü ve akademisyenlerine şükranlarımızı sunarız,” dedi.
Haber:İbrahim Özcan

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.