Son güncellenme :21.03.2018 10:28
Serhat KilisYerel Haber Sitesi

Anasayfa > MANŞET > LİSELİLERDEN, AFRİN’DE FIRTINALAR KOPARAN TÜRK ORDUSUNA TAM DESTEK

21.03.2018 Çar, 10:28

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Mustafa Kın Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenleri ve öğrencileri mazluma umut, zalime korku olan Mehmetçiklerimize destek içinİl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz ve okul müdürleri ile birlikte il Jandarma Alay Komutanı Hakan Başaklıgil‘i makamında ziyaret ettiler.

ÖğrencilerZeytin Dalı Harekatı’ na katılan kahraman askerlerimize maddi ve kalbi desteklerini göstermek için aldıkları teknik malzemeleri ve çorapları paketleyerek yiğitlerimize ulaştırması için Albay Başaklıgil’e teslim ettiler. Mustafa Kın Mesleki ve Teknik Anadolu lisesi öğrencileri;korkusundan Çin seddi yaptırılan Metehan’ın, Avrupa’ ya aman dileten Attila’nın, gemileri karadan yürüten Fatih ‘in, herkesin bitti dediği zamanlarda topraklarını işgalden kurtaran Atatürk ‘ün torunları olduğunu belirtip Albay Başaklıgil’e cephedeki askerler için yazdıkları bir şiiri ziyaret sırasında okudular.Duyarlı öğrenciler “ ailelerimiz bizi beklemesin ,istikamet kızıl elma” diyen abilerine her gün dua ettiklerini ve bu vatanın bir karış toprağının ne içerdeki ne de dışardaki hainlere verilmeyeceğini ifade ettiler.
Albay Başaklıgil, öğrencilerin bu duygulandıran,vatansever ziyaretlerinden dolayı mutluluk duyduklarını ve son derece memnun olduklarını belirterek, “İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz’e, okul müdürümüze , öğretmenlerimize, öğrencilerimize, ailelerine ve Mehmetçiğimize desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Kilis halkına teşekkür ederiz. Öğrencilerimizin askerlerimize gönderdikleri hediyeleri ve şiirleri yerlerine en kısa zamanda ulaştıracağız. Anlamlı ve güzel hediyelerinizle kahraman Mehmetçiklerimizin moral ve motivasyonuna destek verdiniz ,sizlerle gurur duyuyorum.”diye konuştu. Haber:İbrahim Özcan

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.